Förtroendevald   Vakant  (sd) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och Utbildningsnämnd Ledamot 2019-09-18 -- 2019-10-23
Demokratiberedning Ersättare 2019-01-01 -- 2019-05-22
Kunskapsförbundet Väst Ersättare 2018-03-28 -- 2018-04-25
Revisorer Ledamot 2018-01-31 -- 2018-12-31
Demokratiberedning Ersättare 2016-12-14 -- 2017-02-22
Miljö- och Hälsoskyddsnämnd Ersättare 2016-12-14 -- 2017-02-22
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-08-04 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2016-06-22 -- 2016-08-04
Nämndemän Ledamot 2015-03-19 -- 2015-12-31
Revisorer Ledamot 2015-01-01 -- 2015-09-16
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-21
 
Uppdaterad 2020-08-13 22:01:12