Förtroendevald   Piotr Gabrys (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   piotr.gabrys@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Samverkansgrupp för hållbar utveckling och miljö Ledamot 2019-06-05 --
Miljö- och Hälsoskyddsnämnd v ordf 2019-01-01 --
Miljö- och hälsoskyddsnämndens presidium v ordf 2019-01-01 --
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2017-04-26 -- 2018-10-14
Byggnadsnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2011-09-28 -- 2014-10-21
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54