Förtroendevald   Helge Kneese (kd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Stiftelsen Bergagården Ersättare 2019-01-01 --
Socialnämnd Ledamot 2015-09-16 -- 2016-02-03
Socialutskott Ersättare 2015-09-16 -- 2016-02-25
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-03-25 -- 2016-02-03
Kunskapsförbundet Väst Ledamot 2015-03-25 -- 2016-02-03
Kultur- och fritidsnämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2016-02-03
Socialnämnd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54