Förtroendevald   Roy Andersson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ersättare 2019-01-01 --
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2012-11-05 -- 2014-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54