Förtroendevald   Kenny Sandhöj (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   kenny.sandhoj@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
Kunskapsförbundet Väst Ersättare 2018-04-25 -- 2018-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnd Ledamot 2015-02-25 -- 2018-12-31
Byggnadsnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2015-02-25
Nämndemän Ledamot 2015-01-01 -- 2015-03-19
Samhällsbyggnadsnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2016-06-22
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-22 -- 2018-10-14
 
Uppdaterad 2020-08-13 22:01:12