Förtroendevald   Laila Haglund (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   laila.haglund@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Socialutskott Ersättare 2019-01-01 --
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 2019-01-01 --
Socialutskott Ersättare 2017-05-18 -- 2018-12-31
Pensionärsråd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-18 22:01:18