Förtroendevald   Sofia Jakobsson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   sofia.jakobsson@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnd Ledamot 2019-10-23 --
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 -- 2019-10-23
Socialutskott Ersättare 2019-01-01 --
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
Socialutskott Ersättare 2018-09-06 -- 2018-12-31
Socialnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-18 22:01:18