Förtroendevald   Jörgen Hellman (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   jorgen.hellman@riksdagen.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Vänersborgsbostäder Ordförande 2019-01-01 --
AB Vänersborgsbostäder Ordförande 2015-12-09 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-18 22:01:18