Förtroendevald   Jimmy Lindqvist (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   jimmy.lindqvist@vanersborg.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Samhällsbyggnadsnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Nämndemän Ledamot 2017-09-20 --
 
Uppdaterad 2019-11-21 22:01:05