Förtroendevald   Jan Appelqvist Palmqvist (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   jan.appelqvistpalmqvist@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och Utbildningsnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Kunskapsförbundet Väst Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2018-04-25 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2020-08-13 22:01:12