Förtroendevald   Aleksander Runge (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2019-05-22 -- 2019-06-19
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 -- 2020-02-12
 
Uppdaterad 2020-08-13 22:01:12