Förtroendevald   Udo Hoffmann (l) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 1993-06-04 -- 1994-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1988-11-01 -- 1990-05-10
 
Uppdaterad 2020-10-28 22:01:11