Förtroendevald   Bilt Davidsson (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
AB Vänersborgsbostäder Ordförande 2011-01-01 -- 2012-05-23
Kommunfullmäktige Ersättare 2007-11-07 -- 2010-10-31
AB Vänersborgsbostäder v ordf 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2003-06-17 -- 2006-10-31
AB Vänersborgsbostäder v ordf 2003-01-01 -- 2006-12-31
Hunnebergs Kungajakt- och Viltmuseum Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Stiftelsen Bergagården Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Stiftelsen Bergagården Ledamot 2001-01-09 -- 2002-12-31
AB Vänersborgsbostäder Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Brätte Hvo Representant 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1995-07-18 -- 1998-10-31
Brätte Hvo Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Vänersborg Energi AB Ersättare 1995-01-01 -- 1997-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1995-07-17
Brätte Hvo Representant 1992-01-01 -- 1994-12-31
Stiftelsen Vänersborgs-Bostäder Revisorsersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Revisorer Ersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
Stiftelsen Vänersborgs-Bostäder Revisorsersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
Vänersborgs Hvo och Brätte Hvo Ersättare 1989-01-01 -- 1991-12-31
 
Uppdaterad 2020-10-28 22:01:11