Förtroendevald   Kerstin Andersson-Carlsson (m) <<
Adress   Asmundstorp
Co Adress  
Postadress   464 64 BRÅLANDA
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Åttersruds Bygdegårdsförening Ledamot 2019-01-01 --
Åttersruds Bygdegårdsförening Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Nämndemän Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Pensionärsråd Ordförande 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnd Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Åttersruds Bygdegårdsförening Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-21
Åttersruds Bygdegårdsförening Ledamot 2007-03-12 -- 2010-12-31
Demokratiberedning Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Nämndemän Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialnämnd Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Stiftelsen för Dalslands Kanals Framtida Bestånd Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Dalslands Kanal AB Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunala Rådet för Funktionshinderfrågor v ordf 2003-01-01 -- 2006-12-31
Nämndemän Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämnd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
Gymnasienämnd Ledamot 2000-01-11 -- 2002-12-31
Nämndemän Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämnd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialutskott Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
Socialnämnd Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1994-11-01 -- 1998-10-31
Demokratiberedningen Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Socialnämnd Ledamot 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54