Förtroendevald   Lennart Lindbom (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Miljö- och Hälsoskyddsnämnd Ledamot 2016-02-24 -- 2018-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnd Ersättare 2015-02-25 -- 2016-02-24
Demokratiberedning Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Pensionärsråd Ordförande 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämnd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Pensionärsråd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämnd Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2020-10-28 22:01:11