Förtroendevald   Ronnie Ljunggren (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ledamot 2019-01-01 --
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Frändefors Hvo Revisorsersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Frändefors Hvo Revisor 1995-01-01 -- 1998-12-31
Förvaltningsnämnd för Ekebro och Rössebo Samlingslokaler Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54