Förtroendevald   Reidar Eriksson (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   reidar.eriksson@vanersborg.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2019-01-01 --
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Socialutskott Ledamot 2019-01-01 --
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ledamot 2019-01-01 --
Valberedning Ordförande 2018-10-24 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2019-11-21 22:01:05