Förtroendevald   Reidar Eriksson (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   reidar.eriksson@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2019-01-01 --
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 --
Socialutskott Ledamot 2019-01-01 --
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ledamot 2019-01-01 --
Valberedning Ordförande 2018-10-24 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Fastighets AB Vänersborg Ersättare 2016-09-28 -- 2018-12-31
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialutskott Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-22 -- 2018-10-14
Valberedning Ordförande 2014-10-22 -- 2018-10-23
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Nämndemän Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialutskott Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-21
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialnämnd Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialutskott Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Valberedning Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämnd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialutskott Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämnd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialutskott Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2000-10-24
Kommunfullmäktige Ledamot 1998-11-01 -- 2002-10-31
AB Vänersborgsbostäder Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Förvaltningsnämnd för Ekebro och Rössebo Samlingslokaler Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämnd 2:e v ordf 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialutskott Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
Stiftelsen Vänersborgs-Bostäder Ersättare 1995-01-01 -- 1996-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 1994-11-01 -- 1998-10-31
Socialnämnd Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54