Förtroendevald   Carina Håkansson (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2019-01-01 --
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1991-11-01 -- 1994-10-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54