Förtroendevald   Gunnel Dirsäter (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   gunnel.dirsater@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialnämnd Ersättare 2020-02-12 --
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2012-12-12 -- 2014-10-21
AB Vänersborgsbostäder Ersättare 2012-02-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Nämndemän Ledamot 2011-01-01 -- 2011-02-02
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-12-15 -- 2012-12-12
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2003-11-19
Kommunala Rådet för Funktionshinderfrågor Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Samhällsbyggnadsnämnd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
 
Uppdaterad 2020-09-18 22:01:18