Förtroendevald   Marita Högberg (c) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Nämndemän Ledamot 2020-01-01 --
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ledamot 2019-01-01 --
Nämndemän Ledamot 2016-01-01 -- 2019-12-31
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Nämndemän Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2014-03-26 -- 2014-12-31
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialutskott Ersättare 2010-01-28 -- 2010-12-31
Pensionärsråd Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Socialnämnd Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Pensionärsråd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämnd Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Socialnämnd Ersättare 2000-12-12 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54