Förtroendevald   Anette Taimory (kd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   anette.taimory@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Demokratiberedning 1:e v ordf 2019-01-01 --
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Socialutskott Ersättare 2019-01-01 --
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-22 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-21
Kommunfullmäktige Ersättare 2009-10-21 -- 2010-10-31
Socialnämnd Ersättare 2009-02-04 -- 2010-12-31
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2007-01-01 -- 2009-02-04
Demokrati- och Integrationsberedning Ersättare 2006-03-21 -- 2006-12-31
Barn- och Utbildningsnämnd Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54