Förtroendevald   Andreas Nyström (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2008-12-17 -- 2010-10-31
Demokratiberedning Ledamot 2007-03-14 -- 2009-03-25
Byggnadsnämnd Ledamot 2007-01-01 -- 2008-12-17
Byggnadsnämnd Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Demokrati- och Integrationsberedning Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Gymnasienämnd Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
 
Uppdaterad 2020-10-28 22:01:11