Förtroendevald   Johanna Olsson (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   johanna.olsson@vanersborg.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Socialutskott Ersättare 2019-12-19 --
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2020-08-04 22:01:15