Förtroendevald   Johanna Olsson (s) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   johanna.olsson@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Socialutskott Ersättare 2019-12-19 --
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
Socialnämnd Ledamot 2015-11-18 -- 2018-12-31
Socialnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2015-11-18
Socialutskott Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2011-11-23 -- 2014-10-21
Kommunala Rådet för Funktionshinderfrågor v ordf 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Konsumentutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnd Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2011-11-23
Kommunfullmäktige Ledamot 2009-02-04 -- 2010-10-31
Barn- och Utbildningsnämnd Ledamot 2007-01-01 -- 2010-07-01
Kommunstyrelse Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2009-02-04
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2004-09-21 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-18 22:01:18