Förtroendevald   Robert Johansson (kd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   robert.johansson@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Ideella föreningen för turismutveckling Ersättare 2019-01-01 --
Kommunstyrelse Ersättare 2019-01-01 --
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Krisledningsnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Kunskapsförbundet Väst Ledamot 2019-01-01 -- 2019-03-20
Samhällsbyggnadsnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Gymnasienämnd Ersättare 2003-01-01 -- 2006-02-14
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54