Förtroendevald   Magnus Johansson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Nämndemän Ledamot 2016-01-01 -- 2019-12-31
Nämndemän Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2013-06-12 -- 2014-12-31
Nämndemän Ledamot 2012-09-26 -- 2014-12-31
Nämndemän Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
 
Uppdaterad 2020-08-13 22:01:12