Förtroendevald   Vakant  (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Miljö- och Hälsoskyddsnämnd Ersättare 2020-03-18 --
Kommunfullmäktige 2:e v ordf 2018-12-19 -- 2018-12-19
Miljö- och Hälsoskyddsnämnd Ersättare 2018-04-25 -- 2018-10-10
Socialutskott Ledamot 2017-11-23 -- 2018-04-19
Nätaktiebolaget Biogas Brålanda Ordförande 2016-10-26 -- 2016-10-26
AB Vänersborgsbostäder Ersättare 2016-09-28 -- 2016-09-28
Demokratiberedning Ersättare 2016-09-28 -- 2018-12-31
Socialnämnd Ersättare 2016-09-28 -- 2016-09-28
Kommunfullmäktige Ledamot 2016-02-24 -- 2016-02-24
Samhällsbyggnadsnämnd Ledamot 2016-02-24 -- 2016-06-22
Nätaktiebolaget Biogas Brålanda Ordförande 2015-02-25 -- 2015-03-25
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2014-01-29 -- 2014-03-26
Kommunfullmäktige Ledamot 2009-04-10 -- 2009-04-23
 
Uppdaterad 2020-09-30 22:01:54