Förtroendevald   Irma Fredriksson (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   irma.fredriksson@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2020-03-18 --
Nämndemän Ledamot 2020-01-01 --
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2019-01-01 --
Socialutskott Ledamot 2018-09-06 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2017-02-22 -- 2018-10-14
Nämndemän Ledamot 2016-01-01 -- 2019-12-31
Kunskapsförbundet Väst Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Nämndemän Ledamot 2015-01-01 -- 2015-12-31
Pensionärsråd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialnämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialutskott Ersättare 2015-01-01 -- 2018-09-06
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-22 -- 2017-02-22
Demokratiberedning Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Pensionärsråd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnd Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-21
Kommunala Rådet för Funktionshinderfrågor Ersättare 2010-01-28 -- 2010-12-31
Socialnämnd Ersättare 2009-09-09 -- 2010-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-18 22:01:18