Förtroendevald   Peter Ojala (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2013-04-24 -- 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Vattenpalatset Vänerparken AB Ersättare 2015-12-09 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2021-03-06 22:01:10