Förtroendevald   Irma Fredriksson (m) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   irma.fredriksson@vanersborg.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och Utbildningsnämnd Ersättare 2020-03-18 --
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2019-01-01 --
Nämndemän Ledamot 2020-01-01 --
 
Uppdaterad 2020-09-18 22:01:18