Förtroendevald   Monica Andersson (v) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   monica.andersson02@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Demokratiberedning Ersättare 2019-01-01 --
Socialnämnd Ersättare 2015-01-01 -- 2017-05-23
Barn- och Utbildningsnämnd Ledamot 2019-01-01 -- 2019-12-18
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2020-08-13 22:01:12