Förtroendevald   Christer Gyllander (sd) <<
Adress  
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   christer.gyllander@vanersborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
Pensionärsråd Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 --
Socialnämnd Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Förvaltningsnämnd för Rösebo Samlingslokal Ledamot 2019-01-01 --
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2011-01-01 -- 2011-05-09
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 2003-01-01 -- 2006-12-31
Gestads Bygdegårdsstyrelse Ledamot 1997-01-23 -- 1998-12-31
Pensionärsråd Ledamot 1999-01-01 -- 2002-12-31
Socialnämnd Ledamot 1995-01-01 -- 1998-12-31
 
Uppdaterad 2020-11-23 22:01:14