Förtroendevald   Jeanette Dahlbom (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelse Ersättare 2019-01-01 -- 2019-10-23
Kommunstyrelse Ersättare 2017-02-22 -- 2018-12-31
Kommunstyrelse Ersättare 2013-02-27 -- 2014-12-31
Socialnämnd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Socialnämnd Ersättare 2010-06-23 -- 2010-12-31
Socialutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Styrelsen för Vänersborgs Skollovskoloni Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Barn- och Utbildningsnämnd Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2019-10-23
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-22 -- 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-21
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 -- 2019-10-23
Socialnämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Socialutskott Ledamot 2015-01-01 -- 2018-09-06
Personal- och Förhandlingsutskott v ordf 2019-01-01 -- 2019-11-13
 
Uppdaterad 2020-09-29 22:01:43